İçeriğe atla

web sitemiz en kısa sürede yayında olacaktır.

Ara

Bizim Hikayemiz

kuryemiscom

                Kuruyemiş sektöründe yılların tecrübesi olan kuryemis.com 2022 yılında kurulmuştur. kuryemis.com daha önce aktif olarak kuruyemiş online satışı , üretimi ve ihracatı konusunda 8 senelik tecrübeye sahiptir. Sahip olduğu tecrübe ile kendi online marketini kuran Mahir Doğan Gez kuryemis.com web sitesini kurarak yoluna bu şekilde olarak devam etmiştir.

kuryemiş.com Maskot

Kuryemiş , ürettiği kaliteli ürünlerini tüm Türkiye ile buluşturabilmek için günümüz teknolojilerine ayak uydurarak online satış sitesi olan www.kuryemis.com web sitesini kurmuş ve ürün çeşitlerini sizler için genişletmiştir. Kavrulmuş kuruyemişlerin yanında doğal, çiğ, kavrulmamış kuruyemişleri, kuru meyveleri ve şekerleme çeşitlerini bu siteden bir tıkla evinize sipariş edebilirsiniz.

kuryemiş.com maskot

 
... ve geleceğimiz: Kuryemiş.com , müşterilerine en iyi kalitede kuruyemişi sunmak misyonunu kendisine ilke edinmiştir. Kuryemiş markasının sıradaki görevi, yeni coğrafyalara açılarak ve pazara yeni ürünler sunarak yerel ve global pazarda büyümesini sürdürmek olacaktır.