İçeriğe atla

web sitemiz en kısa sürede yayında olacaktır.

Ara

Badem Pirinç nedir? Badem Pirinç ile neler yapılır?

Pirinç Badem

Badem Pirinç Şekerleme ve Yemek sanayisinde yoğun olarak tüketilmektedir. Pilavların içinde çoğu karşılaştığımız bu Lezzet yapılan yemeklere müthiş bir lezzet katmaktadır. Şekerleme endüstrisinde Dondurma Sanayisinde en çok tüketilen ürünler arasında gelen Badem Pirinç dondurmalara Lezzet ve Aroma katmaktadır. Pirinç Badem soyulmuş Badem ürünlerinden 2-4 mm veya 3-5 mm tercihe göre parça parça haline getirilmesi ile oluşmaktadır.

Badem Pirinç
Badem Pirinç İle Tüm Şekerleme Ürününü Süsleyebilir Ve Yaptığınız Ürüne Lezzet Vermesi Açısından Değerlendirebilirsiniz. Son Dönemlerde İçeceklerin İçinde Çok Fazla Tüketilmeye Başlanmıştır. Pirinç Bademde Aranan En Önemli Özellik Lezzet , Tazelik Ve Kalibre Uyumudur.
Pirinç Bademli Dondurma

Yukarıdaki Görselde Pirinç Badem Kullanılarak Yapılan Bir Dondurma Ürününü Görüyorsunuz. Dondurma Sanayisinde Yüksek Oranda Kullanılmaktadır. Kalibre Uyumu Ürüne Hem Görsel Düzen Hem De Kalite Katmaktadır.

Pirinç Badem Ürünlerine Kuryemis.Com Adresimizden Pastacılık-Badem Ürünleri Sekmesinden Kolay Bir Şekilde Ulaşabilir Sepetinize Ekleyip Sipariş Oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.