İçeriğe atla

web sitemiz en kısa sürede yayında olacaktır.

Ara

Pirinç Fındık nedir ? Pirinç Fındık ile neler yapılır ?

Pirinç Fındık

Pirinç Fındık Pasta yapımında ve süslemesinde kullanılmaktadır. Fındık Pirinç diri fındığın 2-4 mm veya 3-5 mm parça parça haline getirilmesi ile oluşmaktadır. Pirinç Fındık yapılan pastaların ve diğer şekerleme ürünlerinin süslemesinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Son dönemlerde dondurma ürünlerinde de aktif olarak kullanılan Fındık Pirinç şekerleme endüstrisinde çok fazla tüketilmektedir.

Fındık Pirinç
Fındık Pirinç ile tüm şekerleme ürününü süsleyebilir ve yaptığınız ürüne lezzet vermesi açısından değerlendirebilirsiniz. Son dönemlerde içeceklerin içinde çok fazla tüketilmeye başlanmıştır. Pirinç fındıkta aranan en önemli özellik lezzet , tazelik ve kalibre uyumudur.
Pirinç Fındıklı Çikolata

Yukarıdaki görselde Pirinç fındık kullanılarak yapılan bir çikolata ürününü görüyorsunuz. Çikolata sanayisinde yüksek oranda kullanılmaktadır. Kalibre uyumu ürüne hem görsel düzen hem de kalite katmaktadır.

Pirinç Fındık ürünlerine kuryemis.com adresimizden Pastacılık - Fındık ürünleri sekmesinden kolay bir şekilde ulaşabilir sepetinize ekleyip sipariş oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.