İçeriğe atla

web sitemiz en kısa sürede yayında olacaktır.

Ara

Okula Gidecek Çocuklar için Kuruyemiş Önerisi

kuru meyveler

Okula başlayacak ve hali hazırda okul hayatı devam eden çocuklar için kuruyemiş beslenme çantasının vazgeçilmezidir. Ceviz içi beslenme çantasında bulunması gereken en önemli kuruyemiş cinsidir.

Çocuklar için Kavrulmuş Kuruyemiş ürünleri tercih edilmemelidir. Genellikle tercihiniz ürünün doğal hali yani çiğ kuruyemiş yönünde olmalıdır. Kavrulmuş Kuruyemişler belirli bir sıcaklıkta işleme alındığı için besin ve mineral bakımından Çiğ ve Doğal haline göre daha düşüktür.

kuru meyve

Kuru Meyveler ek olarak tercihleriniz arasında olmalıdır. Kuru Kayısı , Hurma , Kurutulmuş İncir ve Kuru Üzüm çeşitleri beslenme çantasında bulunması gereken en önemli Kuru Meyve çeşididir. Bu ürünlerin taze ve güvenilir bir kaynaktan alındığına emin olmanız için web sitemizdeki Kuru Meyve ve Kuruyemişler kategorisinden çocuğunuz için en güvenilir ve en taze olacak şekilde ürünleri sepetinize ekleyebilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dikkatli olmanızı gerektirecek ürünler Sert Kabuklu Yemişlerdir. Çocukların boğazında kalma tehlikesine karşı tedbirli olmakta fayda vardır.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.